Elit Psikolojik Danışmanlık Merkezi Sosyal Medya

elit psikolojik danışmanlık merkezi sosyal medya yönetimi. psikolog sosyal medya. örnek sosyal medya yönetimi


Daha bilinçli bir anne olmak için Anneler Günü'ne özel, ücretsiz konferansımıza siz de katılın! Sorularınızı Uzman Psk. Danışman ve Uzman Pedagog Güzide Türkyılmaz'a sorma fırsatını yakalayın
Pikoterapi; bir arkadaşla sohbet etmek, dertleşmek, anlatıp rahatlayıp gitmek değildir. Sorunların altında yatan nedenlere odaklanarak farkındalık kazandıran, ideal çözümleri danışanın kendisinin bulduğu, gerçek iyileşmenin sağlandığı bir süreçtir. Bunun için öncelikle danışanın şimdiki sorunlarını, geçmiş yaşantılarını terapistin anlayabilmesi ve danışana özel bir terapi programı uygulanması için; değerlendirme görüşmeleri yapılır ve bazı ölçekler uygulanır. Ardından müdahale görüşmeleri ile terapi odasında farkındalık kazanılarak, gerçek yaşamda uygulanmak üzere davranış ödevleri verilir. Danışan, bunları ne kadar önemser ve uygulamaya geçerse o kadar çabuk ilerler. Psikoterapi, kişinin kendini tanıdığı ve çözümlerine ulaşabilmede gerekli psikolojik zeminin oluşturulmaya çalışıldığı bir ortaklıktır.
Duyma, görme ve konuşma engelli olan Helen Keller dünyaca saygın bir yazar olmayı başardı ve hayattan keyif almayı bildi! Sizin önünüzde duran engeller neler?